Гаряча лінія сервісу: 0-800-604-463

Умови гарантії:
Купуючи техніку Cata, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах. Перш ніж почати експлуатацію, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією з експлуатації.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», користувачі техніки Cata мають право на отримання безкоштовного обслуговування протягом гарантійного терміну експлуатації. Підставою для надання гарантійного обслуговування є наявність коректно заповненого гарантійного талону і чека про оплату товару.

Термін гарантійної експлуатації:
• кухонні витяжки Cata – два роки від дати продажу;
• вбудована техніка Cata – один рік від дати продажу.

Оформлення гарантійного талону:
Перевірте правильність заповнення гарантійного талону. У талоні обов'язково повинні бути вказані модель виробу і дата продажу, а також підпис продавця і штамп магазину. Вносити поправки до гарантійного талону заборонено.
Разом з гарантійним талоном користувач техніки повинен обов'язково зберігати товарний або касовий чек.

Гарантійні послуги:
Протягом гарантійного терміну безкоштовно для користувача усуваються дефекти, що виникли з вини виробника.
Гарантійне обслуговування здійснюється шляхом ремонту або заміни дефектної деталі (вузла). Замінені дефектні деталі (вузли) переходять у власність виробника.

Надання послуг:
Гарантійне обслуговування надається в 80 сервісних центрах, розташованих в більшості великих і середніх міст України.
Вироби, які потребують гарантійного ремонту, повинні бути доставлені до найближчої сервісної служби, крім техніки, встановленої стаціонарно. Вироби повинні бути чистими і складені в оригінальну упаковку з усіма додатковими вузлами.
Сервісний центр демонтує виріб, який було встановлено у спосіб та за допомогою елементів, що передбачені виробником (відповідно до інструкції з експлуатації). Якщо виріб монтували способом та за допомогою елементів, що відрізняються від рекомендованих виробником, демонтаж проводиться коштом власника.

Продовження гарантії:
Гарантія продовжується на термін перебування виробу в сервісному центрі. Гарантійний термін на замінені деталі (вузли) закінчується одночасно із завершенням терміну гарантії всього приладу.

Увага! Не підлягають гарантійному ремонту та знімаються з гарантії представником сервісної служби вироби, які використовуються з порушенням правил підключення та експлуатації, зокрема:
• при неправильному використанні витратних матеріалів;
• вироби, що використовуються для промислових цілей;
• вироби з механічними пошкодженнями;
• виріб, що експлуатувався без жирових фільтрів, і на моторі виявлено сліди жиру, які утруднюють роботу витяжки;
• жирові фільтри витяжки дуже забруднені, що є перешкодою для вільного проходження повітря через них на мінімальній швидкості;
• вироби з несправностями, які виникли внаслідок експлуатації, в тому числі внаслідок нестабільної роботи електромережі (відхилення частоти від номінальної більше ніж на 0,5%, напруги - більш ніж на 10%);
• вироби з ушкодженнями, які виникли внаслідок неправильного транспортування або зберігання;
• вироби з несправностями, які виникли внаслідок попадання до приладу тварин, комах і гризунів, а також внаслідок дії непереборних сил (пожежа, повінь, блискавка і т.д.);
• вироби, ремонт або відкривання корпусу яких здійснювалися особами, не уповноваженими виробником.
У разі, коли ремонт виробу з технічних причин неможливий, користувач отримує відповідний акт. На його підставі клієнт самостійно вирішує всі питання заміни або повернення вартості виробу безпосередньо з організацією-продавцем (постачальником) цього виробу.

Негарантійний сервіс:
Якщо трапиться поломка техніки після гарантійного терміну, рекомендуємо вам звернутися до авторизованого сервісного центру Cata – у м. Київ. Завдяки авторизації від виробника, сервісний центр має достатній вибір оригінальних деталей, що дозволяє робити ремонти якісно та оперативно.

У сервісному центрі обслуговується техніка Cata:
• Кухонні витяжки;
• Варильні панелі;
• Духові шафи;
• Вентилятори.

Перелік та вартість послуг негарантійного ремонту:
Попередню вартість ви можете дізнатися, звернувшись на гарячу лінію сервісу: 0-800-604-463, остаточну вам повідомить майстер після проведення діагностики та визначення причини несправності (розкриття виробу).
* загальна ціна ремонту включає: виїзд + ремонт + ЗЧ
** загальна ціна підключення/установки включає: виїзд + підключення/установку + витратні матеріали.
Зверніть увагу, що послуги надаються лише в межах Києва та Київської області.
Оформлення заявки:
Техніку ви можете самостійно привезти до сервісного центру або оформити заявку і викликати майстра додому.
1. Виклик майстра додому
• Залиште заявку, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0 800 604 463 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
• Диспетчер погодить з вами дату і час приїзду фахівця, а також визначить попередню вартість виїзду майстра та ремонту.
2. Доставка техніки на ремонт до сервісного центру
• Необхідно узгодити час і дату вашого приїзду до сервісного центру, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0 800 604 463 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
• Відвезти техніку до сервісного центру Cata, який знаходиться за адресою: м Київ, Харківське шосе, 2.
Графік роботи: пн-пт 09: 00-18: 00.
• В залежності від складності ремонту та наявності запчастин, ваша техніка може бути відремонтована відразу або вам необхідно буде залишити її в сервісному центрі на певний час.
Book design is the art of incorporating the content, style, format, design, and sequence of the various components of a book into a coherent whole. In the words of Jan Tschichold, "methods and rules upon which it is impossible to improve, have been developed over centuries. To produce perfect books, these rules have to be brought back to life and applied."
Front matter, or preliminaries, is the first section of a book and is usually the smallest section in terms of the number of pages. Each page is counted, but no folio or page number is expressed or printed, on either display pages or blank pages.