Про бренд
У 2021 році виповнилося 74 роки з дня заснування компанії CataElectrodomesticos S.L., одного зі світових лідерів із виробництва кухонних витяжок і промислових вентиляційних систем.
Історія CataElectrodomesticos S.L. починається із запуску виробництва промислового вентиляційного обладнання у 1947 році в м. Торейo, розташованому в Іспанії, недалеко від Барселони. Тут міститься і головний завод, а також — центр досліджень і розробок. На іспанському заводі виготовляють преміальні моделі кухонних витяжок і витяжних вентиляторів, а також склокерамічні поверхні.
До 1982 року, коли компанія почала освоювати ринок кухонних витяжок, вона вже була відомою в усіх країнах Європи як найбільший виробник техніки для очищення повітря у приміщеннях.
1988 року Cata Electrodomesticos S.L. налагоджує власне виробництво кухонних витяжок, а в 2001 вперше виводить на ринок вбудовувану побутову техніку під маркою Cata.

Сьогодні CataElectrodomesticos S.L. — це власні виробничі потужності в Іспанії, Китаї та Бразилії, філії та відділення у понад 180 країнах світу, що забезпечує компанії статус лідера на ринку витяжок і вентиляційного обладнання в Іспанії.
Асортимент Cata, крім витяжок, включає варильні поверхні, духові шафи, мікрохвильові печі, кухонні мийки та змішувачі.
Завдяки новітнім розробкам, високотехнологічному обладнанню, величезним виробничим потужностям і бездоганним технічним характеристикам своєї продукції, а також ставленню до довкілля компанія завоювала визнання споживачів.

Сертифікати
Вся продукція Cata має декларації відповідності технічним регламентам згідно із законодавством України, що підтверджено сертифікатами УкрСЕПРО.
Продукція Cata — це офіційна гарантія та сервісна підтримка по всій території України.

ISO 9001:2000 — Сертифікат стандартизації систем управління якістю, присуджений BureauVeritasCertification.
CCA (Cenelec Certificate Agreement) — Сертифікат, що підтверджує відповідність продукції найновішим технічним стандартам і вимогам безпеки.
UNEIEN 61591 — європейський Стандарт, що регламентує випробування ефективності кухонних витяжок. Дизайнерські рішення у техніці Cata неодноразово відзначені призами Асоціації Індустріального Дизайну Декоративного Мистецтва (ADIFAD).
RoHS — Положення Європейського Парламенту та керівного складу ЄС щодо обмеженого використання небезпечних речовин в електронному та електричному устаткуванні. Компанія Cata підтримала директиву, скоротивши у виробництві застосування свинцю, цинку, шестивалентного хрому та інших шкідливих речовин. Таким чином, вся продукція Cata повністю задовольняє нові екологічні стандарти, прийняті для країн Євросоюзу.
УкрСЕПРО — система сертифікації, яка підтверджує відповідність продукції нормативному законодавству України, а також іншим державним регламентуючим стандартам (ГОСТ, ДСТУ тощо). Сертифікат відповідності/якості УкрСЕПРО є українським аналогом європейських і світових сертифікатів.
Екологічність
Як провідний бренд у галузі виробництва вентиляційних систем Cata є синонімом технологічності, ефективності, інноваційності, точності та дизайну. Ці цінності — складова частина бренда з 1947 року, і завдяки їм, з моменту набуття чинності новими європейськими стандартами EC 65/2014 та EC 66/2014, Cata запропонувала ринку витяжки зі знаком «+». Витяжки Cata класу А+ — це висока продуктивність, захист довкілля та низьке споживання енергії.
Ще одне досягнення енергоефективних технологій — це безщітковий двигун Cata Brushless. Витяжки з таким двигуном вирізняються привабливим сучасним дизайном і класом ефективності електроенергії А+
Переваги
Висока продуктивність
Передові технології виробництва, високі вимоги до комплектуючих, ретельно продуманий дизайн — ось що дає змогу запропонувати максимально ефективні кухонні витяжки, які служитимуть довго та якісно. Продуктивність витяжок Cata — до 1200 м3/год.
Низький рівень шуму
Інженери Cata завжди приділяють особливу увагу зниженню шуму від роботи витяжок. На сьогодні витяжки Cata — одні з найтихіших у світі! У різних моделях різні рішення, від особливої конструкції двигуна до ергономіки корпусу.
Сенсорна панель керування
• 3 швидкості;
• індикатор забрудненості жирових фільтрів;
• регуляція інтенсивності світла;
• таймер на 15 хвилин із автоматичним вимкненням витяжки.
Індикатор забрудненості жирових фільтрів
Дуже забруднений алюмінієвий фільтр втрачає свою пропускну здатність, що призводить до збільшення навантаження на двигун. Тому мити жирові фільтри необхідно регулярно. У деяких моделях витяжок на сенсорній панелі керування міститься спеціальний індикатор, який вмикається, коли вже час чистити фільтр.
Регуляція інтенсивності світла
Більшість витяжок Cata оснащена галогенними лампами потужністю 35 і 50 Вт для освітлення варильної поверхні. Яскравість освітлення можна регулювати за допомогою кнопки увімкнення/вимкнення світла на сенсорній панелі керування.
Система монтажу QUICK FIX GRIP
Монтаж витяжок серії GC, GL, GT, які повністю вбудовуються в кухонну шафу, став простішим завдяки новим фіксаторам. Тепер встановити витяжку може одна людина максимально швидко та надійно.